Wyjadz na koncert "Rewia Przebojów"

Towarzystwo Miłośników Przyszowic wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gierałtowicach zorganizowało 5 listopada 2010 wyjazd na koncert „Rewia Przebojów” z udziałem Ireny Santor, odbywający się w Gliwickim Teatrze Muzycznym.

Towarzystwo Miłośników Przyszowic wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gierałtowicach zorganizowało 5 listopada 2010 wyjazd na koncert „Rewia Przebojów” z udziałem Ireny Santor odbywający się w Gliwickim Teatrze Muzycznym . Przybyli na widowisko mogli wysłuchać najpiękniejszych utworów z repertuaru damy polskiej estrady m.in.: „Już nie ma dzikich plaż”, „Tych lat nie odda nikt” czy „Złoty pierścionek” oraz dwóch z najnowszej płyty artystki. Ponadto na scenie królowały przeboje z opery i musicali „Skrzypek na dachu”, „Evita”, „West Side Story”. Nie zabrakło także wspaniałych wywołujących dreszcze fragmentów „Upiora w Operze”! Na scenie pojawili się soliści i balet Gliwickiego Teatru Muzycznego, orkiestrą dyrygował natomiast Czesław Majewski. Warto zaznaczyć iż wśród artystów był pochodzący z Przyszowic Ireneusz Miczka wspaniale wykonał m.in.: standard Franka Sinatry „Strangers in the Night” a także duet z Ireną Santor w piosence „Tango Milonga”.
Z pewnościa ten wspaniały wieczór dostarczył wielu wzruszeń i zapadł w pamięć wszystkim przybyłym.