SPOTKANIE ZE STYLISTKĄ W GOK-u

7 marca Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach zorganizował specjalne spotkanie dla pań. Wszystkie zainteresowane kobiety i kobietki mogły dowiedzić się wszystkiego na temat stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od dawna wiadomo iż wizytówką (nie tylko kobiet!) są zadbane i ładne dłonie. Profesjonalna stylistka pani Anna Kacprzak w trakcie prawie

2 godzinnego spotkania uczyła jak dbać o dłonie na codzień, jak je masować jakich używać kosmetyków, co może przydać się do wykonania domowego manicure, a także co najbardziej im szkodzi.
Pani Ania chętnie odpowiadała na pytania i doradzała jak rozwiązywać problemy związane

z urodą paznokci. Nie obyło się bez pokazowego nakładania tipsów, czy też robienia manicure. Bez wątpienia zrobienie ładnych “pazurków” wymaga precyzji, wprawy oraz dobrych akcesoriów. W dość pokaźnym kuferku naszej stylistkiznalazły się różnego rodzaju dekoracyjne koraliki, cyrkonie, naklejki itp. Wzorów i rodzajów zdobień jest tyle ile może pomieścić wyobraźnia! Z pewnością może być to sposób na wyróżnienie się z tłumu, a klasycznego frenchu nie powstydzi się żadna elegancka kobieta Każda chętna uczestniczka spotkania mogła wyjść z pięknie ozdobionymi paznokciami.