SZACHOWE GRAND PRIX GMINY GIERAŁTOWICE PO RAZ CZWARTY

2 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gierałtowicach rozegrany został czwarty turniej z cyklu Grand Prix Gminy Gierałtowice. Zwycięzcą turnieju został Robert Ronke z Zabrza.

W zawodach wzięło udział 18 zawodników zarówno z naszej gminy jak i gości

z innych miast naszego regionu. Szczególnie cieszy gra kilku najmłodszych uczestników z Gierałtowic (Klaudia Wagner,Karol Kluczniok). Zwycięzcą został Robert Ronke, który zdobył (7p). na 7 możliwych. Drugie miejsce zajął Maksymilian Piecowski (6p) z Rybnika a trzeci był Edward Pawłowski z Zabrza (4,5p).

Zwyciężca całego cyklu zostanie wyłoniony po rozegraniu 8 turniejów, które odbywają się w pierwsze czwartki miesiąca.