DZIECI Z GOK-u UŚWIETNIŁY ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE OSÓB STARSZYCH I SAMOTNYCH

21 grudnia br. w restauracji "Stella" Ośrodek Pomocy Społecznej w Gierałtowicach zorganizował:WIGILIĘ DLA OSÓB STARSZYCH I SAMOTNYCH.

WIGILIĘ DLA OSÓB STARSZYCH I SAMOTNYCH.
Spotkania takie odbywają się co roku i cieszą się niezmiennie wielką popularnością. Tym razem do stołu zasiadło 60 osób z terenu całej Gminy Gierałtowice. Do wigilijnej atmosfery z programem słowno- muzycznym dołączyły dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury oraz gimnazjum pod kier. Pani Beaty Stawowy. Oprócz wierszy dzieci wykonały koncert kolęd we własnej aranżacji. Na końcu spotkania każdy z podopiecznych otrzymał paczkę świateczną.
Uroczystość uświetnili Goście: Wójt Gminy Gierałtowice – Pan Joachim Bargiel, jak również Księża z parafii naszej Gminy.
Specjalne podziękowania kierujemy do osób związanych z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gierałtowicach, które w sposób szczególny uświetniły wigilijne spotkanie. A są nimi:
ANGELIKA NIERADZIK,
KATARZYNA ADAMCZYK,