Taniec i zabawa

W tym sezonie kulturalnym zapraszamy na wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne zajęcia teatralno- kuglarskie oraz zabawę z hula hop!

Zajęcia rozpoczną się 4 października!

Zabawa z hula- hop, piątek, godz. 16:30-17:30, miejsce: GOK w Gierałtowicach, ul. Korfantego 7B, koszt zajęć 25 zł miesięcznie,

Zajęcia teatralno- kuglarskie, piątek, godz. 18:00-19:30, miejsce GOK w Gierałtowicach, ul. Korfantego 7B, koszt zajęć 40 zł miesięcznie,

Zajęcia teatralno-kuglarskie to nowatorska metoda zajęć ruchowych oraz ciekawa forma pobudzenia twórczej aktywności. Uczestnicy nauczą się kręcić hula hop, poi oraz opanują sztukę chodzenia na szczudłach! Brzmi interesująco? zapraszamy do zapisów! Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 lat. Odbywać się będą w piątek, w godzinach od 18:00-19:30, koszt uczestnictwa- 40 zł miesiąc.

Zabawa z hula hop to zajęcia ogólnorozwojowe, których celem jest opanowanie umiejętności synchronizacji ruchów ciała z bezwładnością obręczy, a także poznanie i opanowanie wielu różnych technik kręcenia hula hop. Taniec hula hop to ekspresja ruchu przynosząca mnóstwo radości! Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 lat, termin:- piątek 16:30-17:30, koszt uczestnictwa 25 zł/ miesiąc.
Miejsce: GOK w Gierałtowicach ul. Korfantego 7B.
Zapisy pod nr tel. 32 3011511, liczba miejsc ograniczona!
Zapraszamy!