Warsztaty foto-dzieło

W sezonie 2020/21 w Gminnym Ośrodku Kultury ruszyły warsztaty foto-dzieło. Zajęcia te odbywają się w środy w godzinach 17.00-18.00. Adresatem są osoby w wieku 10 do 16 lat. Miejsce spotkań Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach.

Program obejmuje nie tylko naukę poprawnej fotografii, ale również edycję i podstawową obróbkę zdjęć. Uczestnicy wykonują zadania fotograficzne również poza spotkaniami, w zaaranżowanym mini studio oraz w plenerze. Biorą udział w konkursach. To zajęcia dla prawdziwych pasjonatów, osób którym fotografia sprawia frajdę, jest formą twórczego spędzania wolnego czasu. Uczą otwartości, wrażliwości estetycznej i kreatywnego myślenia. Dzięki nim dziecko nabywa umiejętności pełniejszego korzystania z możliwości jakie daje fotografia. Zajęcia te mogą być podstawą do dalszego rozwoju zainteresowań w dziedzinie fotografii oraz grafiki.