Bookcrossing w Gminnym Ośrodku Kultury w Gierałtowicach

Już od września w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gierałtowicach na ulicy Korfantego 7B można wymieniać książki. Na klatce schodowej mieści się półka-domek, która nieustannie wypełnia się nowymi książkami. Są to nie tylko powieści dla dorosłych ale i książeczki dla najmłodszych. Wiedzą o tym wszyscy bywalcy zajęć i warsztatów.

Natomiast niedawno GOK dołączył do akcji Fundacji BookCrossing Polska – Uwalniamy książki. Część książek na półce posiada numer BIP i jest zarejestrowana, co umożliwia ich odnalezienie w wyszukiwarce na stronie bookcrossing.pl. Zachęcamy do udziału w akcji przynoszenia książek i zabierania ich z półki oraz do rejestracji na stronie fundacji i śledzenia drogi, którą pokonują.