Młodzi miłośnicy kultury w Gliwickim Teatrze Muzycznym!!

10 stycznia 2011 roku o godz. 1800,na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego, swoje umiejętności zdobyte w trakcie 2,5 roku nauki prezentowali studenci roku dyplomowego.
Widzowie zostali zabrani w muzyczną podróż po krajach Europy, a także najdalszych zakątkach świata. W repertuarze nie brakowało pieśni operetkowych, musicalowych, tańca rodem z kabaretu Moulin Rouge a także elementów baletu. Wychodząc poza Europejskie "klimaty" byliśmy świadkami porywających tańców afrykańskich, pełnego koloru tańca Bollywood, gorącego tanga Argentyńskiego oraz ekscytującego pokazu walki samurajów. Taniec współczesny prezentowany był w scenografii amerykańskiego nocnego klubu.
Kończący spektakl-utwór pt."Wina nalej', który został wykonany w góralskich strojach ludowych zebrał owacje na stojąco, a publiczność domagała się bisu!
Mimo późnej pory Młodzi Widzowie wracali do domu niezwykle podekscytowani i zadowoleni, być może wśród nich są przyszli aktorzy scen muzycznych…