FERIE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY: Wyjadz na lodowisko

28 stycznia Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach w ramach ferii zimowych zorganizował wyjazd dla miłośników łyżew na lodowisko do Knurowa. W wyjeździe uczestniczyło 40 osób z terenu całej Gminy Gierałtowice, gdzie większość z nich była pierwszy raz na lodowisku. Oczywiście nie obyło się bez upadków, śmiechu i wzajemnej pomocy przy wstawaniu z zimnej powierzchni lodowiska. Zabawa trwała do godziny 11:45 w której wszyscy uczestnicy wyjazdu dzielnie wytrwali do samego końca. Przed zejściem z tafli lodowiska zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Dzieci oddały łyżwy i pełni wrażeń wrócilły do czekającego już autokaru. Po sprawdzeniu obecności, dzieci bezpiecznie powróciły do Gierałtowic.