SZACHOWE GRAND PRIX PO RAZ TRZECI

5 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Gierałtowicach rozegrany został trzeci turniej z cyklu Grand Prix gminy Gierałtowice. Zwycięzcą turnieju został Jacek Kamiński z Gliwic.

W zawodach wzięło udział 19 zawodników zarówno z naszej gminy jak i gości z innych miast Śląska. Szczególnie cieszy gra kilku najmłodszych uczestników z Gierałtowic. Zwycięzcą został Jacek Kamiński, który zdobył (6p). na 7 możliwych. Drugie miejsce zajął Jerzy Miszczyk (6p). a trzeci był Antoni Prokopczuk z Kędzierzyna Koźla (5p).

Zwyciężca całego cyklu zostanie wyłoniony po rozegraniu 8 turniejów, które odbywają się w pierwsze czwartki miesiąca.