FERIE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY: Bal Przebierańców.

27 stycznia 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Gierałtowicach odbył się BAL PRZEBIERAŃCÓW.

27 stycznia 2011 roku w ramach: FERII z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY -GIERAŁTOWICE, odbył się Bal Przebierańców.

W imprezie udział wzięło 15 rozpromienionych uczestników w wieku od 7 do 16 lat. Dzieciprzybyły na bal w bajecznych przebraniach,które odzwierciedliły ich kreatywność i inwencję twórczą. Bal przeplatany był interesującymi quizami i tańcami, w których wszyscy chętnie uczestniczyli.Konkursy i zabawy koncertowo przygotowała Pani Beata Stawowy wraz z Panią Sylwią Maślanka.

Organizatorzy zadbali również o część kulinarną imprezy w postaci poczęstunku świeżym, chrupkim pieczywem.

Zabawa dostarczyła Najmłodszym wiele zadowolenia, przeżyć i pozytywnych emocji, które z pewnością jeszcze na długo pozostaną w ich pamięci…