50 URODZINY "WIEŚCI GMINY GIERAŁTOWICE"

Uroczyte wręczenie nagród w konkursie "WIEŚCI GMINY GIERAŁTOWICE".

Piątkowy wieczór, t.j. 30.09.2011, upłynął pod znakiem wręczenia nagród w konkursie związanym z JUBILEUSZOWYM – 50 WYDANIEM „WIEŚCI GMINY GIERAŁTOWICE”.
Wójt Gminy Gierałtowice Joachim Bargiel i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Paweł Rosicki spotkali się wraz z czytelnikami w sali sesyjnej urzędu Gminy Gierałtowice na uroczystym wręczeniu nagród przy kawie i tradycyjnym kołoczu.
To wbrew pozorom niebagatelne zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu jak największej liczby egzemplarzy naszej lokalnej gazetki (w sumie 51 wydań). Kto miał ich więcej, tym lepiej !!Wyszło na jaw, że jest spore grono osób, które posiadają bardzo dużo zachowanych wydań „Wieści”.
Za udział w konkursie zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Gierałtowice oraz Gminny Ośrodek Kultury.
Oto lista najlepszych czytelników:
1.
Jan Smieszek