WYSTĘP Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Niezwykłe Święto, jakim jest Dzień Babci i Dziadka postanowiliśmy uczcić zapraszając swoich Najbliższych na występ artystyczny w dniu 27 stycznia 2012 roku. Inicjatorkami i organizatorkami uroczystego spotkania były instruktorki GOK-u, pani Sylwia Maślanka oraz pani Beata Stawowy.
Dzieci uczęszczające na zajęcia do GOK-u przygotowywały się do występu od października wytrwale uczęszczając na wszystkie zajęcia i wkładając w nie dużo zapału i pracy. Nasi podopieczni uczyli się gry na organach, niełatwej sztuki bycia aktorem,a także nauki tańca na zajęciach prowadzonych przez panią Magdalenę Trzęsiok.
Naszych gości przywitaliśmy mixem muzycznym zagranym na organach przez jedną z uczestniczek zajęć, zaprezentowaliśmy taniec z krzesłami i pomponami grupy „Em dance”, dwa przedstawienia grupy teatralnej „Grymas”, a także kilkanaście utworów muzycznych, które najpiękniej oddały uczucie do kochanych Babć i Dziadków obecnych podczas występu.
Pokazy taneczne, teatralne oraz muzyczne nagradzane były gromkimi brawami przez adresatów spektaklu, którzy z dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje ukochane wnuki.
Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, mnóstwo uśmiechu i pociechy z tak zdolnych wnucząt 🙂