ZASŁUŻONY DLA GMINY GIERAŁTOWICE 2012

LAUREACI PRESTIŻOWEGO WYRÓŻNIENIA ZOSTALI WYBRANI.

„Zasłużony dla Gminy Gierałtowice” jest najwyższym wyróżnieniem gminy. Przyznawane jest za wybitne działania rozsławiające gminę lub działalność mającą wpływ na podniesienie poziomu życia mieszkańców gminy w różnych dziedzinach (gospodarka, kultura, zdrowie, sport, itp.)

Zasłużony dla Gminy Gierałtowice 2012

Rada Gminy Gierałtowice w 2001 roku ustanowiła wyróżnienie „Zasłużony dla Gminy Gierałtowice”. Wyróżnienie może być przyznawane z okazji jubileuszu gminy, w okresie co 5 lat, począwszy od jubileuszu 25-lecia Gminy Gierałtowice, który był obchodzony w 2002 roku.

Wyróżnienie nadaje Rada Gminy na wniosek Rady Sołeckiej, organizacji, związków i zrzeszeń działających na terenie gminy lub co najmniej 50mieszkańców.

Wyróżnienie może być przyznane osobie fizycznej, osobie prawnej, jednostce organizacyjnej, a także może być nadane pośmiertnie.

Wyróżnienie przyznawane jest w dwóch kategoriach: osób fizycznych oraz osób prawnych i jednostek organizacyjnych.

Wyróżnienia w kategorii osób fizycznych otrzymali:

– Joachim Bargiel

– Maria Brosz

– Monika Organiściok

– Edward Pyka

Wyróżnienia w kategorii osób prawnych i jednostek organizacyjnych:

– Koło Gospodyń Wiejskich z Gierałtowic

– Ludowy Klub Sportowy "Jedność" z Przyszowic

– Zespół Szkolno-Przedszkolny z Paniówek

Statułetki wręczone zostaną na uroczystej sesji wrześniowej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !

Informacji udziela Biuro Rady Gminy

tel.(032) 30 11305,697776228