FERIE W PRZYSZOWICACH

Świetlica Gminnego Ośrodka Kultury w Przyszowicach stanęła na wysokości zadania...

Wakacje zimowe w Przyszowicach to szereg zajęć kulinarnych odkrywających tajemnice smaku ciast i innych kuchennych atrakcji. To również zajęcia techniczno – plastyczne, polegające na grupowym malowaniu ilustracji do opowiadań, czy sportowe, takie jak tenis stołowy i piłkarzyki. Zorganizowano również wyjście do biblioteki, wyjazd do śląskiego planetarium i multikina. Wychowawcy świetlicy siegnęli także po rozrywki umysłowe w postaci rozwiązywania zagadek, rebusów i kalamburów. Typowy trening umysłu. Przyda się milusińskim w szkole!Ci równieżwykazali się niezwykłą aktywnością i pomysłowością w realizacji przygotowanych zadań.