KONKURS NA MINIKORONĘ DOŻYNKOWĄ

BIBLIOTEKA PUBLICZNAW GLIWICACH ZAPRASZAJĄ

MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGODO UDZIAŁU

W KONKURSIE NA MINIATURĘ KORONY DOŻYNKOWEJ

PT. "Z SADÓW, ŁĄK I PÓL NA DOŻYNKOWY ŚLĄSKI STÓŁ"

Starostwo Powiatowe w Gliwicach oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Gliwicach zapraszają mieszkańców powiatu gliwickiego do udziału w konkursie na miniaturę korony dożynkowej pt. „Z sadów, łąk i pól na dożynkowy śląski stół”.

Adresatami konkursu są mieszkańcy powiatu gliwickiego. Jest on przeznaczony dla osób indywidualnych i zespołów do 4 osób. Wielkość miniaturowych koron dożynkowych wynosi: podstawa max. 40×40; wysokość do 60 cm. Korony należy wykonać ze zbóż, traw i kwiatów, trwałych owoców i materiałów sztucznych w minimalnym stopniu (wstążki, bibuła itp.).

Wykonane prace konkursowe zaopatrzone w metryczkę należy dostarczyć do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Gliwicach (ul. Zygmunta Starego 17, pok. 206) w dniach 19 i 20 sierpnia w godz. od 8.00 do 15.00. Organizatorzy powiadomią laureatów o wynikach konkursu telefonicznie lub mailowo do 22 sierpnia. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas tegorocznych Dożynek Wojewódzkich, Powiatowych i Gminnych w Pilchowicach 24 sierpnia.

Dodatkowych informacji i wyjaśnień na temat konkursu udziela Grażyna Dittrich – Instruktor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Gliwicach tel. 32 230 70 84.

REGULAMIN ORAZ METRYCZKA DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM INTERNETOWYM:

ORAZ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W GIERAŁTOWICACH.