RUSZA PROJEKT!

Młodzież w wieku od 13 do 19 lat zapraszamy na warsztaty fotoreporterskie i filmowo –telewizyjne organizowane są przez Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach.

Rusza projekt!

WYKADROWANI – warsztaty multimedialne dla młodzieży

Pasjonujesz się fotografią?

Robisz niesamowite zdjęcia albo piszesz ciekawe teksty?

Chciałbyś spróbować przygotowania, montażu i wykonania spotu reklamowego, reportażu czy filmu?

Masz ciekawe pomysły?

Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

współfinansowane ze środków Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu

Równać szanse.

Od 26 stycznia rusza nabór do grupy warsztatowej, liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 lutego 2015 r o godz. 18.00 w GOKu w Gierałtowicach, ul. Korfantego 7B w sali na I piętrze.

Informacji dot. projektu udziela koordynator projektu Justyna Witkowska pod adresem mailowym wykadrowani.gok@gmail.com oraz pod nr telefonu 32 301 15 11 od pon do pt w godz. 7.00 – 15.00

PROGRAM REALIZACJI PROJEKTU:

CZAS:

WYDARZENIE:

PROWADZĄCY:

LUTY 17, godz. 18.00

spotkanie organizacyjne

warsztaty fotograficzne,

Piotr Suchan (fotograf),
www.foto-suchan.pl

warsztaty fotograficzne,

Piotr Suchan (fotograf)