ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ I WERNISAŻ

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wystawę prac dzieci uczęszczających na Warsztaty Artystyczne GOK.

Wystawę rozpocznie uroczysty wernisaż w dniu 27.06.2015 r. o godz. 11.00 w GOK w Gierałtowicach.Wystawa prac czynna będzie do piątku 3 lipca w godz. od 7.00 do 15.00.

Wystawa prac czynna będzie od poniedziałku 29 czerwca do piątku 3 lipca w godz. od 7.00 do 15.00.

W ramach Warsztatów Artystycznych GOK, dzieci spotykają się w dwóch grupach:

– grupie młodszej "Da Vinci" (od 4 lat do klasy drugiej Szkoły Podstawowej)

– oraz w grupie starszej "Picasso" (od drugiej klasy Szkoły Podstawowej do Gimnazjum)
Na spotkaniach uczestnicy poznają różne dziedziny sztuki m.in. malarstwo, rysunek, rzeźbę, grafikę czy witraż.
Kolejny rok pracy artystycznej zaczynamy we wrześniu. Zapisy już trwają!