Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego

Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach ma przyjemność ogłosić rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Jesień w obiektywie”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

fotograficznego „Jesień w obiektywie”.

W skład komisji konkursowej weszli:

Przewodniczący – fotograf Piotr Barchański;

Członkowie: Piotr Rychlewski, Marzena Rakoniewska oraz Justyna Witkowska.

Ilość przesłanych prac, ich zróżnicowanie pod względem spojrzenia i ujęcia tematu stanowiło spore wyzwanie dla komisji i utrudniało jednomyślne podjęcie decyzji.

Świadczy to zatem o wysokim, jak na pierwszą edycję, poziomie konkursu.

Zwycięzcy konkursu:

Kategoria – dzieci i młodzież:

I miejsce – Michał Wilczewski, za fotografię pt. „Kasztanowo”

II miejsce – Alicja Szczeponik

III miejsce – Patrycja Rucka, za fotografię pt. „Prządki”

Kategoria – dorośli:

I miejsce – Marian Skura

II miejsce – Adam Falkowski, za fotografię pt. „Zamek Dunajec w Niedzicy”

III miejsce – Anna Kowalczyk, za fotografię pt. „W lesie”

Nagrody dla laureatów konkursu w postaci bonów upominkowych księgarni EMPIK, zostaną przesłane pocztą.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestników dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów, o których będziemy informować na naszej stronie internetowej.