Konkurs na wielkanocną palmę

Zapraszamy do wzięcia udział w Konkursie na palmę wielkanocną. Czekamy na oryginalne i estetycznie wykonane prace, zgodne z tradycyją tworzenia palm.

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie na palmę wielkanocną.
W konkursie mogą uczestniczyć szkoły, organizacje oraz mieszkańcy Gminy Gierałtowice.
Na konkurs należy dostarczyć jedną, własnoręcznie wykonaną palmę wielkanocną, której wysokość musi wynosić min. 100 cm wysokości (w przypadku zespołu) lub min. 50 cm wysokości (w przypadku osoby indywidualnej).
Praca konkursowa powinna posiadać cechy palmy wielkanocnej: smukły bukiet wykonany z różnego rodzaju gałązek, ziół i kwiatów. Palma powinna być wykonana z tworzyw naturalnych i tradycyjnych (słoma, kolorowa bibuła, papier, włóczka, drewno, piórka, suszone kwiaty, zioła itp. )
Gotowe palmy wielkanocne nie będą brane pod uwagę.
Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach – prace indywidualne i prace zespołowe .
Głównym kryterium oceny będą walory artystyczne i estetyczne. Na zwycięzców czekają nagrody.
Palmy konkursowe wraz z załączoną kartą zgłoszenia należy wypełnić i dostarczyć do dnia 29 lutego 2016 roku do godz. 15.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Gierałtowicach, ul. Korfantego 7B, 44-186 Gierałtowice.
Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są poniżej.
Regulamin – palma wielkanocna