WAKACJE W GOK

Tegoroczne wakacje w Gminnym Ośrodku Kultury będą przebiegały pod hasłem wielkiej przygody. W tym roku zorganizujemy następujące wyjazdy. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona a pierwszeństwo mają dzieci aktualnie uczęszczające na świetlice GOK. Szczegóły w poszczególnych placówkach.

a pierwszeństwo mają dzieci aktualnie uczęszczające na świetlice GOK.
Zapisy w poszczególnych świetlicach.

– 1 lipca – wyjazd do kina w Knurowie na premierę filmu “Bardzo fajny gigant” (w technologii 3D)
– reż. Stevena Spieldberga – odpłatność 5 zł.

– 19 lipca – Skansen w Chorzowie, program edukacyjny połączony z warsztatami „Po co starzik i starka mieli tarka” (dzieci będą miały okazję ubić masło w maselnicy, wyprać pranie na tarze i zmielić zboże na żarnach) oraz „Wspólne warzenie w skansenie” pod okiem instruktorów dzieci samodzielnie przygotują tradycyjne kluski śląskie i wodzionkę – odpłatność 10 zł.

– 10 sierpnia – wyjazd do zagrody edukacyjnej w Przybynowie na Jurze, warsztaty "Co z tego będzie, gdy kura na grzędzie" a ponadto: mini zoo, park zabaw "kraina marzeń dzieci", muzeum wsi jurajskiej, ekspozycja maszyn rolniczych – odpłatność 15 zł.

– 25 sierpnia – wyjazd do zabytkowej sztolni Królowa Luiza w Zabrzu programy dla dzieci – wizyta w części podziemnej – program "strefa kultury" a ponadto w części naziemnej zabawa z animatorem oraz wizyta na"BajtelGrubie" – odpłatność 10 zł.

Przypominamy, że w wakacje świetlice czynne są w następujących godzinach

Gierałtowice: 9.00 – 15.00
Paniówki: 8.00 – 15.00