Jarmark Świąteczny w Görlitz!

Zapraszamy na wspólny wyjazd!

16 grudnia zapraszamy na wyjazd na Jarmark do Görlitz
Wyjazd ok. 7:30 spod GOK w Gierałtowicach (możliwość zostawienia samochodu na parkingu pod budynkiem GOK, bądź ośrodkiem zdrowia).
W programie zwiedzanie z przewodnikiem (ok. 2 godz.) miasta, następnie czas wolny na jarmarku.
Powrót do Gierałtowic około 23:00-23:30.
Koszt dla jednego uczestnika 220 zł.
Zapisy pod nr tel. 32 30 11 511, bądź w biurze GOK (w godzinach od 8:00-15:00)! Zapraszamy
Szczegóły niżej
Zapraszamy na Jarmark w Görlitz!
Prawdziwa świąteczna atmosfera i jarmark w sercu miasta.
Görlitz- to jedno z najpiękniejszych miast w całych Niemczech -szczyci się największą ilością odrestaurowanych zabytków w kraju. Zobaczymy: rynek otoczony renesansowymi i barokowymi kamienicami, z przyciągającym wzrok rauszem, budynki i dzielnice powstałe na przełomie XIX i XX wieku – teatr miejski, secesyjny dom towarowy, budynek dworca kolejowego oraz Plac Pocztowy. A nad samą Nysą wznosi się na potężnej skale monumentalny gotycki kościół.
Po zwiedzaniu czas wolny.